Vyřešte bydlení pomoci nebankovní půjčky se zástavou

Potřebujete bydlet ve svém? Hypotéku je obtížné získat? Pomocí nebankovní půjčky se zástavou si nové bydlení pořídíte snadno.

Nebankovní půjčky se zástavou dostanete bez registru

Půjčka na barák lze sjednat pouze na občanský průkaz. Nepotřebujete dokládat příjem a nevadí ani záznam v registru nebo exekuce. Rozhodně se obejdete bez vyběhávání všemožných potvrzení. Stačí si podat online žádost o půjčku. Potřebujete pouze dokumenty od nemovitosti, kterou budete ručit. Může být ve vlastnictví jak vašem, tak rodičů, přítele nebo kamarádů, pokud s ručením za vaši půjčku souhlasí.

K žádosti o půjčku doložte

  • Vyplněnou žádost o půjčku
  • dokumenty k nemovitosti – kupní, darovaci nébo jinou smlouvu, list vlastnictví
  • fotografie nemovitosti
  • půjčka na byt vyžaduje také odhad ceny
  • Také potřebujete platné doklady pro ověření totožnosti jak OP, pas nebo řidičský průkaz a účet vedený na vlastní jméno

Bezúčelová půjčka na bydlení

Půjčit si můžete bez toho, aby u nebankovní půjčky se zástavou byly poplatky předem. Není zde fixační období a peníze můžete vrátit prakticky kdykoliv. Dostat půjčku můžete i za podmínky, že jste v exekuci. V tom případě vše vyřeší přímo věřitel, vy poté už jen hradíte splátky.

Půjčka na bydlení

Nebankovní půjčky jsou poskytovány do 50% hodnoty nemovitosti, se splatností 5-10 let. Půjčit si může každý, kdo má možnost ručit jakoukoliv nemovitostí. Zastavit lze dům, byt, komerční prostory i stavební pozemek.

Při sjednávání půjčky je potřeba nechat zhotovit odhad ceny nemovitosti. Z něj se odvíjí maximální částka, kterou si můžete půjčit. Dlouhodobá půjčka může být rozložena až na deset let.