Vyjeďte k moři na last minute: Jednoznačně ušetříte!

Celé léto jste si odpírali možnost vyjet na dovolenou, protože jste měli v plánu ušetřit každou korunu? Teď se ale cítíte unaveni, bez energie a především máte všeho po krk? Zapomeňte na starosti a využijte skvělou last minute nabídku zájezdů, díky kterým odletíte k moři na celý týden za pohádkovou cenu a půjčka do výplaty již bude minulostí!

Teď je ten nejlepší čas

Přímořská letoviska zejí prázdnotou, protože dětem nastaly školní povinnosti. Využijte tohoto faktu a vzleťte za zážitky, které nebudou mít konkurenci. Díky tomu, že nezaplatíte tak vysokou sumu jako v hlavní sezóně, si užijete dny volna se šuměním moře naprosto diametrálně odlišně. Budete se cítit v pohodě, můžete více utrácet, ochutnávat místní speciality a především využijete pestrou nabídku zájezdů, bez které by to prostě nebylo to pravé ořechové. Tip: Snažte se vyhledávat last minute zájezdy a vězte, že půjčky do výplaty nebo půjčky bez registru budou pro vás jako odkaz minulosti, jež se vás rozhodně netýká.

Nakupujte suvenýry až na konci vaší dovolené

Procházíte si místní obchůdky, nasáváte atmosféru všudypřítomné exotiky a nejraději byste nakoupili vše, co vás na první pohled upoutalo? Naše rada zní nedělejte to!

V blízkosti vašeho hotelu si projděte všechny obchůdky a seznamte se s cenovou relací, která v dané zemi panuje. Všeobecně platí, že v letoviscích poblíž hotelů a turistických atraktivit jako jsou hrady, zámky a jiné, bývají ceny za upomínkové předměty až dvojnásobné. Proč byste měli utrácet přemrštěné cifry, když o pár kroků dále, pořídíte to stejné za velmi výhodné ceny? V mnoha zemích je také naprostou samozřejmostí smlouvání, proto se vždy podrobně informujte, ať si neuděláte ostudu. Tip: Pokud budete utrácet s rozumem, nikdy se nedostanete do situace, kdy bude váš účet na nule. Půjčky bez potvrzení příjmu po té budou pasé.