SMS půjčky pro problémové klienty vám pomohou zajistit vašim dětem pokojík snů

Je to jako včera, když se vaše ratolesti batolily po podlaze. Nyní jsou ale téměř v pubertě a dětský pokojíček jim přestává stačit. Kvůli pestrobarevnému nábytku a motýlkům na zdi si prý nemůžou přivést ani kamarády. A všechno je to prý takové trapné, jak puberťáci často s oblibou říkají. Je pravda, že na malůvky na stěnách a barevnou záclonku už jsou přeci jen velcí. Když si ale spočítáte, na kolik to vyjde – vymalovat pokoj, nové postele, vyměnit nábytek, jiný koberec – víte, že si to nemůžete dovolit. Přemýšlíte o půjčce, ale víte, že vám banka nepůjčí, protože nesplňujete jednu z tisíce podmínek. Proto jsou tu SMS půjčky pro problémové klienty.

Co jsou SMS půjčky pro problémové klienty?

Rychlá SMS půjčka umožní klientům půjčit si libovolné množství peněz. Sami si mohou určit dobu splatnosti, kterou následně mohou dvakrát prodloužit až o třicet dní. O tom, kolik do nového dětského pokoje investujete a kdy peníze splatíte, rozhodujete jen vy.

Kdo má na SMS půjčky pro problémové klienty nárok?

Půjčku získají i klienti, kterým odmítá půjčit banka. Pro tento typ SMS půjčky nepotřebují shánět věřitele, který by se za ně zaručil. Pro získání peněz nemusejí dokládat výši svého platu. O peníze si mohou zažádat z pohodlí domova, nemusejí chodit na žádnou osobní půjčku, stačí, když pošlou textovou zprávu.

Jak se o půjčku žádá?

  • pro získání peněz je potřeba jen mobilní telefon a několik minut času
  • klient odešle speciální SMS zprávu se žádostí
  • cena této zprávy je stejná jako cena běžné textovky, odvíjí se tedy od tarifu mobilního operátora
  • do několika minut obdrží odpověď, ze které zjistí, zda půjčku získal
  • pokud ano, peníze může mít ihned na účtu