SMS půjčky pro problémové klienty vám pomohou přestat vyhazovat peníze z okna

Zima stále není na ústupu a vám do bytu profukuje starými dřevěnými okny, která už vůbec netěsní? Topíte o sto šest a účty za topení narůstají? Nové plastové okenice jsou však drahé, peníze na ně se šetří těžko a banka se zdráhá nějaké půjčit. Pro tyto případy jsou tu SMS půjčky pro problémové klienty.

Co jsou SMS půjčky pro problémové klienty?

Jedná se o druh SMS půjčky, která vám umožní půjčit si libovolné množství peněz a na jak dlouhou dobu chcete. Doba splatnosti záleží pouze na vás. Název půjčky napovídá o tom, jakou formou ji získáte. Nepotřebujete k tomu nic jiného než svůj mobilní telefon, ze kterého odešlete speciální SMS zprávu. Cena této SMS je stejná jako cena zprávy, kterou odesíláte běžně. Odvíjí se tedy od tarifu vašeho operátora. Do několika málo minut vám přijde odpověď s informací o tom, zda jste půjčku získali. Pokud ano, peníze můžete mít na svém účtu ihned.

Jaké jsou výhody SMS půjčky pro problémové klienty?

  • Nepotřebujete ručitele, který by se za vás zaručil.

  • Půjčku získá téměř každý – i ti, kterým ji odmítla dát banka.

  • Nemusíte dokládat výši svého platu.

  • Dobu splatnosti si můžete prodloužit o 30 dní, a to hned dvakrát.

  • Nemusíte chodit na osobní schůzku, vše vyřešíte z pohodlí domova.

Co si za peníze můžu pořídit?

Rychlá SMS půjčka má velkou výhodu v tom, že si za ni můžete koupit cokoli a nikdo se vás na to dokonce nebude ani ptát. Mohou to být nová okna, kuchyňská linka, mobilní telefon nebo třeba bazén na vaši zahradu.