SMS půjčka na nový stůl

Zařizujete si pracovnu? V ní by rozhodně neměl chybět kvalitní stůl. Vyberte si takový, který vám bude dobře vyhovovat a u nějž se vám bude pohodlně sedět, abyste si neničili záda. Pracovní stůl by měl být vyroben z kvalitních materiálů a měl by zaujmout na první pohled – a to zvlášť v případě, že ve své pracovně přijímáte návštěvy. Nemáte ale na svůj vybraný stůl dost peněz? Nevadí, pomůže vám SMS půjčka.

Co je SMS půjčka?

Je to krátkodobá nebankovní půjčka, kterou mohou využít i klienti, kterým nechtějí půjčovat banky – patří totiž mezi SMS půjčky pro problémové klienty. Výši půjčky i dobu splatnosti si můžete nastavit přesně podle svých potřeb.

Jaké má SMS půjčka výhody?

  • nemusíte dokládat potvrzení o svém příjmu
  • není potřeba shánět ručitele
  • nepotřebujete ani zástavu
  • pokud nestihnete půjčku splatit včas, nevadí, můžete si požádat o její prodloužení – a to dokonce dvakrát, vždy o 30 dní
  • nemusíte chodit na žádnou osobní schůzku, vše si vyřídíte v pohodlí domova

Jak si o poskytnutí půjčky požádat?

Vyřízení SMS půjčky je velmi jednoduché. Stačí odeslat jedinou SMS. Nebojte se, že by vás vyšla draho, bude stát stejně jako klasická SMS podle tarifu vašeho operátora. Pokud dojde ke schválení žádosti, můžete mít peníze do deseti minut na svém bankovním účtu.

Využít můžete i kontokorent

Další možností, jak získat peníze na nový stůl, je kontokorent. Díky této bankovní službě si můžete ze svého účtu vybírat do mínusu. Je to rychlé a snadné. Počítejte ale s tím, že kontokorent bývá spojen s poměrně vysokou úrokovou sazbou. Využít můžete i dlouhodobou půjčku. Je to však závazek na delší čas.