S renovací kuchyně pomohou nebankovní půjčky se zástavou

Odkládáte rekonstrukci vaší staré kuchyně už příliš dlouho a stále nemáte na svém účtu dost, abyste se do ní mohli pustit? Nemějte na sebe tak přehnané požadavky, přestaňte šetřit do prasátka a obraťte se na společnost, která má dlouholeté zkušenosti s poskytováním finanční pomoci. Můžete se tak přesvědčit o tom, že peníze lze sehnat také za výhodných podmínek, bez stresu a bez obavy, že vás někdo okrade nebo přelstí. Nebankovní půjčky se zástavou jsou jednou z cest, kterou si můžete vybrat vždy, když potřebujete řešit svou finanční situaci. Poskytnou vám peníze bezpečně a rychle.

Půjčka na byt vám může zajistit novou kuchyň během chvilky

Je totiž jen na vás, jak rychle ji začnete čerpat. Peníze jsou vám však k dispozici skoro okamžitě. Nebankovní půjčka se zástavou funguje na P2P principu, což znamená, že společnost, která ji poskytuje, vystupuje jako prostředník mezi vámi a věřitelem, který se rozhodl své peníze zúročit formou poskytnutí půjčky. Abyste mohli na peníze dosáhnout, je třeba se zavázat vlastním domem nebo bytem. Pokud však splátky budete posílat včas a řádně, nemusíte mít žádné obavy z jakéhokoliv omezení.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky se zástavou?

  • jste díky ní zcela nezávislí na své bance a můžete proto čerpat další úvěry nebo splácet bez obav hypotéku
  • sami si u půjčky zvolíte její výši, dobu splácení a také úrokovou sazbu
  • pomoc sjednáte z pohodlí domova nebo ze své kanceláře v práci
  • můžete využít podpory jednoho věřitele nebo více, rozhodnutí je jen na vás

Kolik s nebankovní společností získáte?

Pokud se rozhodnete zažádat o větší částku, může vám být schváleno až 600 000 Kč. Pokud se však nechcete zavazovat svou nemovitostí nebo nechcete dokládat potvrzení o výši příjmu, je tu pro vás například půjčka pro nezaměstnané, která vám během 24 hodin poskytne až 10 000 Kč.