Rychlá SMS půjčka na nová okna

Rozhodli jste se, že se pustíte do rekonstrukce, a potřebujete vyměnit okna, protože ta současná už netěsní? Chcete si pořídit kvalitní plastová okna? Na takové investici byste neměli šetřit. Vrátí se vám to v zimě, až nebudete muset tolik topit. Nemáte ale na pořízení plastových oken dost peněz? To nevadí, pomůže vám rychlá SMS půjčka.

Rychlá SMS půjčka a její popis

Jde o krátkodobou nebankovní půjčku, kterou mohou využít i žadatelé, jimž nechtějí vyhovět banky. Výši půjčky i dobu splatnosti si nastavíte podle svých potřeb, půjčku navíc lze dvakrát prodloužit – vždy o 30 dní. Nemusíte dokládat potvrzení o svém příjmu, nebankovní společnosti nenahlížejí ani do registru dlužníků či trestního rejstříku. Není potřeba zástava a nemusíte shánět ručitele. Vše si vyřídíte v pohodlí domova. Rychlá SMS půjčka – kdo si o ni může požádat?

  • zaměstnanci
  • nezaměstnaní
  • studenti
  • senioři
  • podnikatelé
  • ženy na mateřské dovolené

  Jak si půjčku vyřídit?

  Podání žádosti o poskytnutí SMS půjčky je velmi jednoduché. Jak název napovídá, stačí odeslat jedinou SMS. Obratem se dozvíte, zda vám půjčka byla schválena, nebankovní společnosti totiž pracují neustále. Jestliže dojde ke schválení, může být SMS půjčka do pár minut na vašem bankovním účtu. Druhou možností je, že vyplníte jednoduchý formulář na webových stránkách poskytovatele půjčky. Je to tak snadné, že by vám to nemělo zabrat víc než dvě minuty – zadáte totiž pouze základní údaje, jako je jméno a příjmení, bydliště a číslo občanského průkazu.

  Dlouhodobá půjčka

  Další možností je půjčka dlouhodobá. Ta vám umožní půjčit si víc peněz na delší čas. Počítejte ale s tím, že je to velký závazek.