Rychlá půjčka pro dlužníky nabízí dost peněz na povinné ručení

Jestliže vlastníte motorové vozidlo (motorku, auto, nákladní auto aj.), musíte si podle zákona sjednat povinné ručení (tzv. pojištění odpovědnosti z provozu vozidla). Pojistka je důležitá, protože se z ní kryjí škody, které vy provozem vašeho vozu způsobíte druhé osobě. Cena je několik tisíc ročně, záleží na výši limitů u pojistky, typu vozu a také na tom, kolik let jezdíte bez nehody.

Jak rychlá půjčka pro dlužníky pomůže?

Říkáte si, že rychlá půjčka pro dlužníky a povinné ručení nemají nic společného? Je to omyl. Rychlá půjčka pro dlužníky je typ nebankovní půjčky, pomůže vám ve chvíli, když zjistíte, že nemáte na zaplacení pojistky. neriskujte, že se s platnou opozdíte, protože hrozí sankce i to, že pojistka zanikne.

Rychlá půjčka pro dlužníky a výhodné podmínky

Nebankovní půjčka vyniká nad ostatními finančními produkty tím, že má velmi mírné podmínky. Pokud si například chcete vzít půjčku u banky, musíte většinou dokládat příjem, stejné je to u kreditní karty. Banky si prostě vybírají, komu půjčí a komu ne. U nebankovní společnosti to tak není. Té stačí, když žadatel o půjčku požádá online. Podmínky získání nebankovní půjčky jsou jen 3:

  • věk nad 21 let,
  • české státní občanství,
  • žadatel nesmí dlužit v rámci jiné půjčky.

Jde to i bez poplatku!

Rychlá půjčka pro dlužníky je oblíbená i tím, že si každý může půjčit zdarma. Tedy každý, kdo si o půjčku u nebankovní společnosti žádá poprvé. Ani pro ostatní není tato půjčka drahá. Poplatek se liší podle doby splatnosti a sumy. Například u půjčky 500 korun na 7 dní je poplatek jen 50 Kč.