Rychlá půjčka do výplaty na nezbytné výdaje

Předčily výdaje za tento měsíc vaše očekávání? Při pohledu na výpis z účtu se o vás pokoušejí mdloby? Hromadí se vám účty, kterým brzy skončí doba splatnosti? Jejich zaplacení neodkládejte, jinak by vám hrozily vysoké pokuty, což by vaší finanční situaci rozhodně neprospělo. Kde ale co nejdříve získat potřebné peníze? Je to jednoduché – pomůže vám rychlá půjčka do výplaty.

Co je rychlá půjčka do výplaty?

Jak název napovídá, tato půjčka je určena primárně lidem, kterým se před výplatou nedostává pár tisíc korun. Využít ji ale mohou i nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené, studenti, senioři či podnikatelé. Jedná se o krátkodobou nebankovní půjčku, jejíž dobu splatnosti i výši si můžete nastavit sami podle svých potřeb. Patří mezi SMS půjčky pro problémové klienty, takže ji mohou využít i žadatelé, kterým by banky nechtěly půjčit – například lidé se záznamem v registru dlužníků nebo trestním rejstříku. Není potřeba dokládat ani potvrzení o příjmu. Nemusíte shánět zástavu či ručitele.

Jaké podmínky musí žadatel splnit?

  • být starší 21 let
  • mít českou státní příslušnost
  • nemít u dané nebankovní společnosti dluh

Rychlá půjčka do výplaty – jak si o ni požádat?

Velkou výhodou této půjčky je, že nemusíte absolvovat žádnou osobní schůzku, takže nebudete nikomu složitě vysvětlovat, na co peníze potřebujete. Pouze odešlete žádost pomocí speciální SMS. Nebankovní společnost pracuje neustále, takže do pár minut může být SMS půjčka na vašem bankovním účtu. Vyřídit si ji ale můžete i online – stačí vyplnit jednoduchý formulář, který je připravený na webových stránkách poskytovatele. Je to tak jednoduché, že vám to zabere maximálně dvě minuty.