Půjčka on-line

Když potřebujete rychle sehnat peníze, nabízí se de facto několik možností. Jako první vás možná napadne požádat o pomoc rodinu. Jenže to se nemusí vyplatit, protože dluhy mezi členy rodiny nedělají dobrotu. Můžete také zajít do banky, ovšem to má více negativ než pozitiv, zvláště když si chcete půjčit nižší obnos. Třetí a v mnoha ohledech nejlepší možností je, když se rozhodnete, aby vám na pomoc přispěchala půjčka on-line. Proč a jak tento typ úvěru funguje?

Půjčka on-line a porovnání s bankovními produkty

Když chcete půjčit nižší částku, můžete si v bance požádat o kreditní kartu nebo kontokorent. Jejich problém je vysoká úroková sazba. U kontokorentu se pohybuje okolo 15 %, u kreditní karty až okolo 22 %. Karta je nebezpečná v tom, že sice má bezúročné období, jenže když ho překročíte, rychle vám budou naskakovat úroky, které se počítají vždy z celkové dlužné částky. Navíc se účtují denně, takže se z půjčky několik tisíc může velice rychle stát dost veliká suma. Půjčka on-line žádné takové nástrahy nemá a co je nejlepší – pokud si budete půjčovat poprvé, je pro vás zcela bez poplatku. Snadno si tak princip nebankovního půjčování vyzkoušíte a sami se rozhodnete, zda je to pro vás ten nejlepší způsob, jak rychle získat peníze.

Půjčka on-line a určení

Půjčka on-line bude poskytnuta každému, kdo:

  • je starší 19 let a není mu více než 85 let,
  • nemá otevřen jiný finanční produkt u stejné společnosti,
  • má platný občanský průkaz občana ČR.

Kdy je skutečně výhodná?

Jedná se o půjčku, která není účelová. To znamená, že peníze můžete využít na cokoliv. Další výhodou je, že když vrátíte peníze předčasně, nebudete za to platit ani korunu. Bude vám perfektně sloužit ale jen tehdy, když si dobře spočítáte, kolik si můžete půjčit.