Půjčka na byt

Proč si brát drahou a účelovou hypotéku, když to jde i s výhodnějšími podmínkami? Nebankovní půjčka na byt je vhodnou alternativou pro klienty, které banky vedou jako problémové. Stačí přitom mít malý příjem nebo malý záznam v obávaném registru Solus.

Bydlete ve svém

Půjčka na byt má oproti hypotéce hned několik výhod. Nemusíte se bát vysokých úroků nebo přemrštěných poplatků. Právě naopak – půjčku si sjednáte a nezaplatíte předem ani korunu. Dalším rozdílem mezi hypotékou a půjčkou se zástavou nemovitosti je možnost sjednat ji online.

Jaké má půjčka na byt výhody

  • Snadno dostupná i problémovým klientům
  • Bez doložení příjmu
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez poplatků předem

Půjčka na byt bez rozhodčí doložky

Půjčka na byt neobsahuje takové náležitosti jako rozhodčí doložku nebo směnku. Rozhodčí doložka je dokument ujednávající řešení sporu rozhodčím řízením. To je neveřejné, podstatně rychlejší a levnější. Rozhodčí nález může být vydán do několika dnů. Půjčit si můžete bez složitého papírování. O půjčku lze požádat online. Buď si ji sjednáte celou sami nebo můžete o pomoc požádat pracovníky společnosti, kteří vám se vším pomohou.

Půjčka na exekuci

Půjčka na byt je určena i problémovým klientům a nikomu tedy nebude vadit pokud máte exekuci. Jen je potřeba ji nejdříve vyplatit a teprve poté je možno provést vklad zástavního práva do katastru nemovitostí. Pokud chcete bydlet ve svém a nehodláte se zatěžovat hypotékou na třicet let, je zástava bytu jedinou možností, jak si půjčit vyšší částky. Rozhodně není od věci si poskytovatele půjčky nejprve prověřit. Na internetu naleznete nejrůznější recenze a černé listiny. Vybrat si můžete i pomocí online srovnávačů. Ty jsou zdarma a naprosto nezávazné. Po zadání částky a typu půjčky hned víte, která nabídka je ta nejvhodnější.