Nebankovní půjčka vám zajistí potřebné peníze

Máte nečekané výdaje? Museli jste sáhnout na své finanční rezervy? Potřebujete nutně něco zaplatit a nedostávají se vám na to peníze? Nebojte se, i takovýto problém má snadné řešení. Pomůže vám nebankovní půjčka.

Nebankovní půjčka a její popis

  • krátkodobá půjčka, jejíž doba splatnosti je 7 až 45 dnů
  • výše půjčky je 500 až 10 000 korun
  • nevadí, pokud máte záznam v trestním rejstříku nebo registru dlužníků, jedná se totiž o typ půjčky bez registru a poplatků
  • půjčit si může téměř každý, půjčka je vhodná pro studenty, seniory, podnikatele, ženy na mateřské dovolené i nezaměstnané
  • není potřeba žádná zástava
  • nemusíte shánět ručitele

Nebankovní půjčka – jak ji získat?

O peníze si můžete zažádat dvěma způsoby. Tím prvním je, že vyplníte jednoduchý formulář, který je pro vás připraven na webových stránkách poskytovatele půjčky. Druhou možností je takzvaná mobil půjčka, kterou získáte prostřednictvím jediné SMS zprávy. Nebojte se, že by vás přišla draho. Do dvou minut vám přijde zpráva, zda vám půjčka byla schválena. Jestliže dojde ke schválení, můžete mít peníze do deseti minut na svém bankovním účtu. Získat je ale můžete i v hotovosti – záleží jen na vás, kterou možnost si při vyplňování žádosti zvolíte.

Peníze zajistí i kontokorent

Jestliže nemáte zájem o klasickou krátkodobou půjčku, může vám pomoci kontokorent. Jedná se o bankovní službu, díky které si ze svého účtu budete moci vybírat víc peněz, než na něm ve skutečnosti budete mít. Zní to dobře, že? Pokud ale kontokorent využijete, budete se muset připravit na to, že zaplatíte poměrně vysokou úrokovou sazbu.