Nebankovní půjčka se hodí na dlažbu do okolí studny

Pokud máte to štěstí a máte dům se zahradou a ještě k tomu studnu, jistě víte, jak těžké je o vše se postarat. Zejména okolí studny je třeba dávat pozor, aby nedošlo k jeho znečištění. Pokud bude okolo studny položena zámková dlažba, ulehčíte si tím údržbu. Že už vám došly peníze? Pomoci vám může nebankovní půjčka, kreditní karta i půjčka v bance. Jaká ze 3 možností se vyplatí nejvíce?

Nebankovní půjčka se hodí více!

Na okolí studny budete potřebovat jen několik metrů dlažby, proto není moc dobrým řešením, když vyrazíte do banky a budete si chtít vzít úvěr na vyšší částku. Každá dlouhodobá půjčka je závazek, se kterým se musíte potýkat. Oproti tomu nebankovní půjčka dobrým řešením je. Půjčka totiž nabízí až 10 000 korun, což na pořízení několika metrů dlažby určitě postačí a navíc má kratší dobu splatnosti. Nebudete se tak muset několik měsíců nebo let potýkat s tím, že každý měsíc musíte splácet.

Nebankovní půjčka a kreditní karta – co je lepší?

Menší obnos peněz si lze vzít také z kreditní karty. Karta ale je bankovní produkt, takže na její vyřízení budete čekat. Není to ale největší problém. Kreditní karty mají bezúročné období, což je výhoda. Pouze ale do chvíle, než ho překročíte. Pokud se tak stane, připravte se, že budete muset platit tučné úroky. V některých případech přesahují úroky na kreditní kartě až 20 %! Dlužná částka díky tomu rychle naskakuje. Nebankovní půjčka má v tomto ohledu výhodu, protože za její vyřízení se platí jednorázový poplatek.

Jaký druh vybrat?

Existuje několik druhů nebankovní půjčky. Je to například:

  • Nebankovní půjčka pro problémové klienty
  • SMS půjčka ihned úplně každému
  • Mobil půjčka