Kamna – vytopí domácnost a ušetří peníze

Přejete si ušetřit peníze za energie v domácnosti? Kamna vám spolehlivě vyhřejí celý byt, a ještě navíc s nimi ušetříte nezbytné výdaje za vtápění.

Kamna šetří peníze

Do kamen budete přikládat palivové dřevo – v současné době jeden z nejlevnějších druhů paliva. Pokud žijete v domě s obytnou plochou 150 m2 a topíte plynem, utratíte ročně až 28 tisíc korun. V případě instalace kamen se vaše náklady na vytápění sníží na polovinu – pořizovací cenu kamen tedy budete mít zpět již během jednoho roka. Navíc příjemný pohled na plápolající oheň dokáže navodit skutečné teplo domova, kamna se stávají ústředním prvkem celé domácnosti.

Design i čistota

Patříte mezi ty lidi, kteří se nespokojí s prvním výrobkem, který uvidí? V dnešní době si můžete vybírat z dokonalých designových kamen, které osloví i nejnáročnější zákazníky. Váš domov získá hřejivý, praktický a moderní prvek. Nemusíte se obávat, že by vzduch v interiéru nějak zaznamenal přítomnost nového prvku ve vaší domácnosti – moderní kamna mají dokonalý systém spalování, díky němuž se do obytného prostoru nedostane žádný nepříjemný kouř. Obsluhu kamen zvládne každý a stojany na dřevo jsou spíše žádaným bytovým doplňkem než nutností.

Jak vytopit celý dům?

Kamna opatřená výměníkem lze připojit do soustavy radiátorů, a vám tak ceněné teplo neuteče do komínu, ale bude zužitkováno k vytápění více místností nebo celého domu.

Kamna:

  • levnější způsob vytápění než pomocí plynu
  • estetický a designově řešený doplněk domácnosti
  • díky nepřebernému množství typů si vybere skutečně každý
  • díky možnosti výměníku vytopíte celou domácnost

Jak si teplo domova zajišťujete vy?