Jak získat půjčky bez potvrzení příjmů

Půjčky bez potvrzení příjmu příjmu jsou jednou z variant, jak získat peníze snadno a rychle. Jde o půjčky nebankovní, takže peníze lze dostat bez složitého papírování a nevadí ani záznam v registru dlužníků.

U půjčky bez potvrzení příjmu sledujte úroky

Potřebujete peníze a rychlá půjčka před výplatou je jediným řešením? Vždy si srovnejte více produktů mezi sebou. Ušetříte tak značnou řádku peněz. Jednotlivé úrokové sazby a zejména RPSN se mohou lišit i o několik stovek korun.

Půjčky bez potvrzení příjmu vyřídíte online. Nemusíte nikam chodit. I srovnání produktů zvládnete na jednom místě. Jen zadáte jakou částku chcete a jaký typ půjčky a během pár vteřin víte, na koho se se žádostí o půjčku vyplatí obrátit. Sledujte také nabídky pro půjčku zdarma.

Půjčky bez potvrzení sjednáte takto:

  • Vyberete si výši půjčky
  • Zvolíte počet dní, na které si půjčíte
  • Vyplníte registrační formulář
  • Dodáte číslo účtu
  • Nezapomeňte na kontaktní údaje
  • Potvrdíte souhlas se zpracováním obchodních údajů
  • Odešlete žádost

S půjčkou zvládnete zaplatit cokoliv

Žadatel, který nemá možnost naspořit si peníze půjčky bez potvrzení příjmu uvítá. Nemusí dokládat nejen příjem, ale ani za co peníze utratil. Peníze použijte na složenky, nábytek, dovolenou, novou pračku nebo opravu auta. Nikdo se ptát nebude. Podstatou půjčky je vrátit ji včas. Pokud termín nestihnete, požádejte si o její prodloužení. Uhraďte poplatek podle pokynů, které vám přijdou emailem a půjčka je prodloužena o další měsíc. Není nic výjimečného, když se klienti po první půjčce vrátí pro vyšší nebo stejnou částku.

Rychlé půjčky před výplatou můžete napoprvé získat zdarma a to až 8 000 korun. Každá společnost má k této akci jiné podmínky, proto se s nimi u konkrétní půjčky předem musíte seznámit.